.

Party Kindomom Ноќта на вештерките од тиква неткана капа за вештерки за дневна прослава додаток за Ноќта на вештерките за забава за Ноќта на вештерките

Party Kindomom Ноќта на вештерките од тиква неткана капа за вештерки за дневна прослава додаток за Ноќта на вештерките за забава за Ноќта

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Произведен со издржливост, овој производ ќе помине еминентно долг временски период со вас Ова ја прави вашата забава за Ноќта на вештерките повеќе смешна!. Направено од не-ткаен материјал кој е мек и затегнување. Не се користат штетни материи во изработката на тоа, бидејќи благосостојбата на нашите клиенти е она за што се обидуваме да се грижиме. Напорите и фино изработка што ги вметнуваме во изработката на овој производ создаваат супериорна сигурност. Оваа капа во живописна портокалова боја и формата на шик е Ноќта на вештерките. Опис Оваа капа во живописна портокалова боја и формата на шик е Ноќта на вештерките. Направено од не-ткаен материјал кој е мек и затегнување. Напорите и фино изработка што ги вметнуваме во изработката на овој производ создаваат супериорна сигурност. Произведен со издржливост, овој производ ќе помине еминентно долг временски период со вас. Не се користат штетни материи во изработката на тоа, бидејќи благосостојбата на нашите клиенти е она за што се обидуваме да се грижиме. Карактеристики- боја : портокалова. - Материјал : неткаен.

Особините