.

15 засилувач за напојување со напојување 3 порта HDMI A/V Wallидна плоча

15 засилувач за напојување со напојување 3 порта HDMI A/V Wallидна плоча

DEN 319.84

Стока
Достапно е за нарачката

Врска со алатки Само приклучете го еден кабел во предниот дел и еден во задниот дел на секоја порта. Wallидната плоча изгледа исто на предната и задната страна (женско до женско). Одговара на повеќето излезни кутии и држачите за монтирање на низок напон. Приклучоците во плочите се отстранливи за идните надградби. Ставка со висок квалитет. Вклучени завртки. Врска со алатка без потребна жица. Само приклучете го еден кабел во предниот дел и еден во задниот дел на секоја порта. Ставка со висок квалитет. Вклучени се завртки. Одговара на стандардни држачи за монтирање.

Особините