.

Српски 14оз Изолирани Патување Кригла Горди Да Биде Уникатен Инспиративен Сарказам Гимнастичар за српски

Српски 14оз Изолирани Патување Кригла Горди Да Биде Уникатен Инспиративен Сарказам Гимнастичар за српски

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Оваа патна кригла содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дно се вклопува во стандарден држач за чаши. Капакот има отвор за лизгање и коси површина за пиење. Изработени од нерѓосувачки челик за издржливост. Бидејќи е направен од нерѓосувачки челик, не е безбеден за микробранова печка. Дебелиот ДВОЕН ЅИД помага топли пијалоци топли и ладни пијалоци да бидат ладни далеку подолго од просечната кригла. Сликата е отпечатена од двете страни со само најквалитетни мастила за сублимација и техники за печатење за да се обезбеди трајно печатење. Капакот е безбеден за миење садови и отпорен на кршење. Овие не се "официјално" одобрени како безбедни за миење садови од нашиот продавач, иако ги поминавме стотици пати без проблеми. Миењето раце е официјална препорака за чистење. Најдобра идеја за подарок за секоја забава, најдобар пријател, тато, мама, сопруг, сопруга, дедо, баба, брат, сестра, шеф, момче или девојка. Совршен подарок за сите што ги сакате. Дизајнот е професионално отпечатен од двете страни на криглата, така што секој може да ја види прекрасната графика без разлика дали сте десничари или леваци.

Особините