.

ДИТУДО Туш Седишта Столче За Стари Лица, Нерѓосувачки Челик Анти-Лизгање Безбедно И Стабилна Бања Столче, Бања Оневозможено Достапни Туш Столче/Бело

ДИТУДО Туш Седишта Столче За Стари Лица, Нерѓосувачки Челик Анти-Лизгање Безбедно И Стабилна Бања Столче, Бања Оневозможено Достапни

DEN 3598.40

Стока
Достапно е за нарачката

Ако Не Можете Да Стоите Долго време Или Едноставно Сакате Повеќе Да се Опуштите Под Туш, Оваа Столица за Капење е Идеален Избор Овој Стол За Туширање е Лесен, Прилагодлив Стол за Туширање Во Висина. Лесниот Стол За Туширање Е Пренослив за Патување или Складирање,Лесен за Чистење. Користењето На Столот Под Туш или Влажна Просторија Може да Помогне Да се Зголеми Самодовербата Кога Ќе Се Покажеза Дете или Постара личност. Оваа Столица За Туширање Ви Овозможува Да Седнете Кога Ќе Се Покажетеза Да Ја Зголемите Удобноста и Да Ја Направите Порелаксирачко Искуство. Добредојдовте Во Мојата Продавница, Ние сме Посветени На Создавање Совршен И Среќен Шопинг за Нашите Клиенти, Имаме Разновиден Стол за Капење Што Можете да Го Изберете.Столицата За Туширање Ви Овозможува Да Седите Под Туш За Дополнителна Удобност, Овозможувајќи Ви Да Почувствувате Релаксирачки Туш Додека Се Капете и Нема да се Чувствувате Уморни.

Особините