.

Ласерграм 20оз Вакуум Изолирана Чаша За Гимнастик, Фнп Семеен Медицинска Сестра, Вклучено Персонализирано Гравирање

Ласерграм 20оз Вакуум Изолирана Чаша За Гимнастик, Фнп Семеен Медицинска Сестра, Вклучено Персонализирано Гравирање

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Дали барате партнер за секојдневно патување? Оваа кригла ќе ја заврши работата, без разлика дали сте на пат кон канцеларија, училиште, па дури и долго патување Персонализирано токму онака како што сакате! Секоја кригла за патување е ласерски врежана со сликата што ја гледате на фотографијата заедно со вашето име или сопствен текст. Кафе? Чај? Сок? Оваа кригла може да се справи со сето тоа, Топло или Ладно! Неговата конструкција од нерѓосувачки челик изолирана со двоен ѕид ќе задржи 20 унци од вашиот омилен пијалок топол или ладен со часови!. Подарете го како подарок на некој посебен или подарете го на вашите пријатели во канцеларијата. Замислете го изгледот на нивното лице кога ќе го видат сопственото име врежано токму на криглата!. Обвивката од синтетичка кожа обезбедува удобно и безбедно држење. Доаѓа со цврст капак за да помогне во спречување на излевање. Дали барате партнер за секојдневно патување? Оваа кригла ќе ја заврши работата, без разлика дали сте на пат кон канцеларија, училиште, па дури и долго патување. Персонализирано токму онака како што сакате! Секоја кригла за патување е ласерски врежана со сликата што ја гледате на фотографијата заедно со вашето име или сопствен текст.

Особините