.

Stuple industries пролетна дива цветна асортиман земја asonидарска тегла пеперутка, дизајн од нан

Stuple industries пролетна дива цветна асортиман земја asonидарска тегла пеперутка, дизајн од нан

DEN 1240.32

Стока
Достапно е за нарачката

Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Направено во САД. Уметничките дела се однесуваат на : тегла; Вазна; Грнчарство; Цвеќе; Цвет; Растенија; Цветен дизајн; Модел ;. Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела.

Особините