.

iPower 6 Инчи 442 CFM Канал Внатрешен Вентилатор со 6 Филтер 16 Стапки Канал Комбо За Растење Шатор Вентилација, Сребро

iPower 6 Инчи 442 CFM Канал Внатрешен Вентилатор со 6 Филтер 16 Стапки Канал Комбо За Растење Шатор Вентилација, Сребро

DEN 1516.16

Стока
Достапно е за нарачката

6 Инчи 442 ЦФМ Канал Вграден Вентилатор : Композитни сечила на вентилаторот и централен центар што ја намалува бучавата и вибрациите 6 Инчи 1050+ IAV Австралија Јаглен Филтер : еден од најпознатите абсорбента јаглерод на располагање во светот; Димензии : 6" Прирабница Канал x 16 " Должина; Реверзибилна прирабница. Неизолирани Алуминиумски Канали Од 6 Инчи 16 Стапки + 2 Нерѓосувачки Стеги : облога отпорна на Пламен и жичана спирала отпорна на корозија; температурна издржливост се движи од 0 ~ 185°F. Вклучен Бесплатен Пред-Филтер : препорачуваме заменете Го Пред-Филтерот на секои 6 месеци за да го заштитите вашиот филтер. Мултифункционално : ова комбо за вентилација ја отстранува топлината и ги елиминира непожелните мириси со лошо мирис во шаторот за растење за да ги реши проблемите со испорака на воздух без поголема преработка или трошок на системот. Ако се обидувате да го отстраните лошиот мирис во вашата внатрешна градина, тогаш овој комбиниран сет е за вас! Овој комбиниран сет е почист и посвеж за вас и вашите растенија. Контролирајте го мирисот за подобра приватност во удобноста на вашиот сопствен простор. Лесен за употреба и инсталирање, безбеден и , нема потреба повеќе да страдате од мувлосаните воздушни услови на вашето градинарство! Содржина На Комбо : i Power 6" 442 CFM Вентилатор За Внатрешен Канал 6" Австралија Вирџин Јаглен Филтер, 16 Инчен Longi Power 6" Алуминиумски Неизолирани Воздушни Канали, 16 Стапки Долга Моќност 6" 442 CFM Вентилатор За Вграден Канал : Овозможува Чистење на филтер за јаглен Трајно подмачкан лежиште бара Нула одржување Композитни сечила на вентилаторот и центар ја намалува основната опрема за бучава и вибрации за Разноврсна Инсталација за вентилација со позитивен притисок; Работи Во Стаклена Градина, Поткровје, Бања И Магацин Ipower 6" Австралија Вирџин Јаглен Јаглероден Филтер, Долг 16 Инчи : Пред-Филтер Вклучен До 2 години во ОЧЕКУВАНИОТ ЖИВОТЕН ВЕК Дизајниран За Затворена Средина Висококвалитетна австралиска девица активирана рк 412 јаглеродна алуминиумска конструкција : тежи 50% помалку Од Конкурентност50мм јаглероден кревет : 10% повеќе Јаглерод од конкуренцијата Големи мрежни отвори за Високо Ефективна Чистачка Моќност 6" Алуминиумски Неизолирани Воздушни Канали, Долги 16 Стапки : Вклучени 2 Стеги Од Нерѓосувачки Метал Направени Од Висококвалитетен Алуминиум Каналот Делува Како Во Доводните И издувните ЦЕВКИ За Активно Ладење Тела и рефлектори ја троши топлината со Стабилна Брзина, намалувајќи ги флуктуациите на собната температура двослојната конструкција за издржливост Огноотпорната обвивка обезбедува максимална безбедност температурен опсег од 0 до 185+часот.

Особините