.

ВТОРА КОЖА БАТИЌ СИНА / За XperiaTM NX SO-02D/docomo DSEXNX-PCCL-299-Y290

ВТОРА КОЖА БАТИЌ СИНА / За XperiaTM NX SO-02D/docomo DSEXNX-PCCL-299-Y290

DEN 604.96

Стока
Достапно е за нарачката

Материјал : случај тело/поликарбонат Обработка : ув-мастило за лекување, завршна обработка на горниот слој. Телефонот не е вклучен. Спецификациите може да се променат без претходна најава. Сликата е композитна слика (слика) и може да се разликува од вистинскиот производ. Материјал : случај тело/поликарбонат. Обработка : ув-мастило за лекување, завршна обработка на горниот слој. Телефонот не е вклучен. Спецификациите може да се променат без претходна најава. Сликата е композитна слика (слика) и може да се разликува од вистинскиот производ. Xperia TM NX SO-02 D штити од гребнатини. Многу е лесно да се отстрани. Земете го со вас со поп дизајн што ќе направи да се чувствувате како промена на облеката. Моделот батик е стилски. Опис на производот : Материјал : случај тело/Поликарбонат Третман : ув стврднување мастило, завршна обработка на горниот слој (без печатење на страна) компатибилни модели : Xperia TM NX ЗНАЧИ-02 D ексклузивните спецификации може да се променат без претходно известување.

Особините