.

3 Ниво на држач за пластична чаша со нивоа на послужавник со послужавник со овошна плоча со лимчиња за украси за накит за роденден за роденден Божиќна забава за венч

3 Ниво на држач за пластична чаша со нивоа на послужавник со послужавник со овошна плоча со лимчиња за украси за накит за роденден за роденден

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

Полето на тристепената маса за десерт е изработена од пластика од храна, што е безбедно и нетоксично Златната шипка за поврзување во средина е изработена од легура на цинк, која е цврста и не е деформирана. 3-нивоата за торта е совршена десерт кула за да ги покажете вашите креации на какви било настани. Stand Cupcake може да одговара на празнични или забавни настани, како што се свадби, бифе, чајни забави, тушеви за бебиња, забава за чај, забава за Божиќ/Ноќта на вештерките, Денот на мајката/Денот на таткото, кафулињата и многу повеќе. Трите плочи на штандот на Cupcake се 21/24/27cm-8. Собраната висина е 32 см/12,5in. Ниво на пластери за закуски, ореви, кекси, крофни, овошје и многу повеќе. Имајте чајна забава во дневната соба или внатрешен двор. Може да се користи и за чување мали предмети. Тречот за сервирање на тесто е лесен за инсталирање, треба само да ги поврзете трите златни стапчиња со фиоката и можете да ги користите. Кога не го користите привремено, може да се расклопи и нареди без да заземе простор. Полето на тристепената маса за десерт е изработена од пластика од храна, што е безбедно и нетоксично. Златната шипка за поврзување во средина е изработена од легура на цинк, која е цврста и не е деформирана. 3-нивоата за торта е совршена десерт кула за да ги покажете вашите креации на какви било настани. Stand Cupcake може да одговара на празнични или забавни настани, како што се свадби, бифе, чајни забави, тушеви за бебиња, забава за чај, забава за Божиќ/Ноќта на вештерките, Денот на мајката/Денот на таткото, кафулињата и многу повеќе. Трите плочи на штандот на Cupcake се 21/24/27cm-8. Собраната висина е 32 см/12,5in. Ниво на пластери за закуски, ореви, кекси, крофни, овошје и многу повеќе. Имајте чајна забава во дневната соба или внатрешен двор. Може да се користи и за чување мали предмети. Тречот за сервирање на тесто е лесен за инсталирање, треба само да ги поврзете трите златни стапчиња со фиоката и можете да ги користите. Кога не го користите привремено, може да се расклопи и нареди без да заземе простор. Убава и елегантна служба за сервисирање/добра вест за попладневните loversубители на чајот/уживајте во слободното време, го прави попладневниот десерт да изгледа поелегантен и моден.

Особините