.

Нокмопо Божиќен џемпер женски по поштенски џемпери на качулка со долги ракави кардиган џемпери на џемпери за џемпери

Нокмопо Божиќен џемпер женски по поштенски џемпери на качулка со долги ракави кардиган џемпери на џемпери за џемпери

DEN 969.60

Стока
Достапно е за нарачката

75% полиестер, 25% памук Карактеристики : Атлетски дуксери за вежбање, женски џемпер на пуловер, долг ракав со пиштол, 1/2 zip јака, цврста боја, исечена,. Design : crew neck, relaxed fit, long sleeves, banded edges, soft, thick fabrication, no closures, not lined.This hoodies can keep the sleeves from shifting or flapping in the wind, help keep your sleeves in place and hands warm, add Малку повеќе покриеност во студеното време. Претерано вклопување што се чувствува дополнително пространа. Не е премногу кратко, не премногу долго, точно околу лентата за половината. Ocassion : Едноставниот дизајн го прави совршен за какви било прилики. Добро за погодно за секојдневно носење, случајно, канцеларија, плажа, дома, улична работа, дневно, патување, трчање, училиште, датира, забави, совршени ками врвови во пролет, лето и есен. Погодно е да се носи во пролет, лето и есен. Затворање на патент. Внимание : Машинско миење или ладно миење на рацете. Ве молиме, прочитајте ја препораката за големина внимателно пред да нарачате. Основите може да се појават малку поразлични преку веб -страницата поради компјутер, но не грижете се, само малку. Ви благодарам многу што го избравте нашиот производ, нема да зажалите! Табелата со големина на сликата е вистинската должина на врвовите, изберете ја големината според неа. женски џемпер црна џемпер обични дуксери за жени сиви џемпер розови џемпери за жени западни работи за жени џемпер од земјоделски култури за жени нејасни руно качулка сина качулка, исмејуван џемпер на вратот, жени Божиќни џемпери, портокалови худи женски жени зимски џемпери женски пулвер качулка, патент, патент на џемпер, обичен џемпер, обичен џемпер, жолт џемпер, жолт џемпер, жолто качулка џемпер од џемперот за рамо, пулвер џемпери за џемпери за кардиган за жени 2022 кабелски џемпери за жени Божиќен џемпер худи морнарица сина боја. Плетен џемпер за жени бохо облека за жени без ракави худи црвени џемпери за жени памучни џемпери за жени удобни џемпери за жени виолетова врвови за завиткување на џемпер за жени тенки патенти нагоре, западни џемпери за жени, топло поштеда на дуксери за женски пот, кошули со џемпери, буги џемпери за жени памук Худи, се потсмеваат џемпер на вратот жени жени розови џемпери џемпери за џемпери за жени 2022 црвен божиќен џемпер жени црна поштенска џемпер црна и црвена шарена џемпер џемпери џемпери за жени зимски дуксери. Maseенски есен мода 2022 џемпери плус димензии за жени со жени со долги ракави џемпери за жени со џемпер со вратот, жени сина џемпер жени беж џемпер екипаж, жени фланели дуксери за жени женски џемпери, кардигански женски зимски дуксери, големи худи женски екипи џемпери, бели долги ракави, женски кралски сини екипи џемпер симпатична џемпер женски пад на облека 1/2 zip pulverover жени со долг ракав поштедуваат качулка кралска сина екипаж џемпер од портокалова џемпер со долг ракав. Суетер пара мујер виолетова џемпер Божиќна џемпер карирана џемпер обичај Божиќ џемпер женски патенти џемпери џемпери за жени 2022 удобни џемпери за жени портокалови џемпери за жени сиви џемпери жени црна маичка портокалова портокалова ракав портокалова ракав портокалова ракав, долги ракави, долги ракави, половина постројки, полни со худи, полни со худи, полни со худи, целосна поштеда, жени целосни патенти, жени со џемпери, женски виножито, лента со џемпер, портокалово портокалово портокалово портокалово портокалово портокалово портокалово портокалово портокалово портокалово портокалово, портокалово, портокалово џемпер портокалово дуксери жени пуловерски женски зимски дуксери црвени џемпери од волна од џемпери за жени кафеави џемпери случајна работа облека за жени жени худи жени. џемпер со долги ракави, карирани худи женски џемпер женски пуловер џемпери жолто шарени џемпери црна кардиган џемпери за жени плетени врвови за жени женски по поштенски џемпери против џемпери за вратот за жени со долг ракав, отворен кардиган џемпер гроздобер худи елка, качулка, качулка, пулвер џемпер за жени со долги ракави жени сина лента со сина боја џемпер духови кошули за Jerseyерси за жени обични зип-дуксери женски v-врат џемпер кафеава џемпер црвена женска џемпер портокалова плетена џемпер удобна џемпер сина боја.

Особините