.

Oplxuo Среќна Нова Година 2023 Дуксери За Жени Графички Врвки Со Врвки Со Долги Ракави Дуксер Со Качулка Моден Пуловер Блуза Блузи

Oplxuo Среќна Нова Година 2023 Дуксери За Жени Графички Врвки Со Врвки Со Долги Ракави Дуксер Со Качулка Моден Пуловер Блуза Блузи

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

графички дуксери за жени дуксер за жени Увезени. За Големината : Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Табелата Со Големини На Сликата На Производот! Доколку имате какви било прашања во врска со дуксерот , слободно контактирајте не. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Материјал : 95%Полиестер+5%Спандекс. Лесен и мек материјал, лабаво вклопување,дише,лесен, мек, многу нослив што се чувствува против кожата. Супер слатко, нека останете убави додека ви носи топлина на среќниот фестивал !. ✦ Стил : овој женски врв е многу трендовски и симпатичен, , женски графички дуксери со Долги ракави, пуловер на вратот на екипажот, секојдневни кошули,врвови од туника, основни/ цветни маици, женски блузи. Оваа едноставна кошула во секојдневен стил погодна за повеќето луѓе, погодна за секојдневно излегување, училиште, канцеларија, секојдневно носење, костум за сите сезони. ✦ Повод : Стилски секојдневен дуксер добар за комбинирање со фармерки, шорцеви, хеланки, патики или чизми за да добиете секојдневен, но сепак моден изглед.Овој моден пуловер погоден за секојдневно носење, трчање, спорт, теретана, секојдневна, забава, училиште, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, јога, пролет, fall и зима. 2023 постдипломски врвни дипломски маици маица дипломирање дипломиран 2023 градинка дипломирање кошула дипломирање маица 2023 мамо 2020 сениор 2023 дипломиран златна јакна четвртина женски дуксери за жени лабави фит женски фустани женски пад 2022 дуксер ќебе жени fall 2022 блузи елек женски деловни обични врвови мали дуксери момчиња дуксери за мажи тешки дипломирање 2023 дуксер,класа од 2023 година за мама,постар 2023 дизајн на кошули на грб,класа од 2023 година долг ракав. дуксери за жени женски украсени блуза пуловер дуксери за жени женски бели тексас кошула мажи за жени скромни кошули дуксери женски дуксери дуксери дуксери машки пуловер пуловер пролетни јакни за девојки женски пуловер качулка црни мажи 1/4 патент ветробран пуловер опремени врвови од туника машки ѓаволски дуксери обичен пуловер дуксери унисекс стара туника руска туника женски дуксери црна цветна блуза планина мама туника блузи мрежа пуловер качулка големи девојки маица јакна елек постави машки ривал дуксер. Добредојдовте на "Oplxuo"! Се надевам дека ќе имате пријатно шопинг искуство Во Oplxuo! Нормално време на испорака : 10-18 Дена, Забрзана логистика : 5-10 дена. Информации за производот : Сезона : Зима/Aut/Пролет Пол : Жени, Девојче Материјал : Полиестер, изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив За вашиот Секојдневен Стил на носење : Стилскиот И моден дизајн ве прават попривлечна Пригода : Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Висат Или Линија Сува Големина : нашата облека сите се наменети За азиски фигура, што значи дека ќе биде помал од нормалните европски големини.

Особините