.

Dowrap Кајл Ларсон 5 Бебе Боди Унисекс Памук Новороденче Onesie Момче Девојка Облека Краток Ракав Бебе Romper

Dowrap Кајл Ларсон 5 Бебе Боди Унисекс Памук Новороденче Onesie Момче Девојка Облека Краток Ракав Бебе Romper

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

Одговара На Бебето Подолго : Изработено Од Памук Што Се Протега И Се Движи Кога Тој Или Таа Се Движи, Флексибилните Боди Се Вклопуваат Во Бебето Подолго Целосна Удобност Од Глава До Слатки Мали Прсти. Лесно Вклучување И Исклучување : Четиринасочното Истегнување Обезбедува Совршено Вклопување Во Боди Со Кратки Ракави За Доенчиња. Проширливите Раменици Го Олеснуваат Повлекувањето На Овие Слатки Бебешки Алишта Преку Главата На Детето. Совршено Вклопување : Нашето Боди Работи Точно На Големината На Нашата Табела Со Големини. Ова Е Премиум Производ, Сјајот Навистина Блеска И Боди Е Навистина Мек. Повод : Денот На Свети Патрик, Денот На Велигден, Ноќта на Вештерките, Божиќ, Секојдневно Носење, Плажа, Семеен Состанок и Многу Други Специјални Денови. Одличен Подарок За Близнаци, Новороденчиња, Доенчиња, Тушеви За Бебиња И Идни Мајки. Совршена Услуга По Продажбата : 100% Гаранција За Задоволство. Ако Поради Некоја Причина Не Сте Задоволни Со Вашето Купување Кажете Ни И Ќе Сториме Се Што Можеме За Да Го Направиме Правилно. Одговара На Бебето Подолго : Изработено Од Памук Што Се Протега И Се Движи Кога Тој Или Таа Се Движи, Флексибилните Боди Се Вклопуваат Во Бебето Подолго. Целосна Удобност Од Глава До Слатки Мали Прсти. Лесно Вклучување И Исклучување : Четиринасочното Истегнување Обезбедува Совршено Вклопување Во Боди Со Кратки Ракави За Доенчиња. Проширливите Раменици Го Олеснуваат Повлекувањето На Овие Слатки Бебешки Алишта Преку Главата На Детето. Совршено Вклопување : Нашето Боди Работи Точно На Големината На Нашата Табела Со Големини. Ова Е Премиум Производ, Сјајот Навистина Блеска И Боди Е Навистина Мек. Повод : Денот На Свети Патрик, Денот На Велигден, Ноќта на Вештерките, Божиќ, Секојдневно Носење, Плажа, Семеен Состанок и Многу Други Специјални Денови. Одличен Подарок За Близнаци, Новороденчиња, Доенчиња, Тушеви За Бебиња И Идни Мајки.

Особините