.

Американски Стандард Киркдејл Колекција Наследство Бронзен Пешкир Прстен

Американски Стандард Киркдејл Колекција Наследство Бронзен Пешкир Прстен

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Висина : 8" (203мм) Ширина : 7-1/4 "(185мм). Проекција : 2-7/8 "(74мм). Дијаметар на основата : 1-3/16 " (46мм). Скриени монтажа хардвер и дефиниција вклучени. Американски Стандард Киркдејл Колекција Пешкир Прстен, Наследство Бронза.

Особините