.

Машки Без Возење Боксерски Гаќи Долна Облека За Долги Нозе Стебла Со Низок Пораст Со Торбичка

Машки Без Возење Боксерски Гаќи Долна Облека За Долги Нозе Стебла Со Низок Пораст Со Торбичка

DEN 783.84

Стока
Достапно е за нарачката

Материјал : 95%Полиестер+5%Спандекс Машинско Перење. Ткаенините за брзо сушење ја отстрануваат влагата за да ве одржат ладни и суви. Мека растеглива ткаенина за трајно вклопување и целодневна удобност. Мазните рамни шевови спречуваат триење. 3Д Торбичка, Без возење нагоре,Брзо сушење, Машинско Перење. ПИСМО ЗА КЛИЕНТИ : нашата машка долна облека работи малку поголема од нормалната големина НА САД заради максимална удобност и лабаво вклопување, затоа ве молиме проверете ја НАШАТА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ на сликата или под опис на производот за да избегнете неправилно вклопување. Ви благодариме за разбирање. Материјал : 95%Полиестер+5%Спандекс. Машинско Перење. Ткаенините за брзо сушење ја отстрануваат влагата за да ве одржат ладни и суви. Мека растеглива ткаенина за трајно вклопување и целодневна удобност. Мазните рамни шевови спречуваат триење. 3Д Торбичка, Без возење нагоре,Брзо сушење, Машинско Перење.

Особините