.

Човечка пепел кремирање урн црвена мачка алуминиум за возрасни зачувувачки ковчези големи кремирање урн за човечка пепел со кадифена торба со големина 6'''x6'''x10 '' ин

Човечка пепел кремирање урн црвена мачка алуминиум за возрасни зачувувачки ковчези големи кремирање урн за човечка пепел со кадифена торба

DEN 1279.84

Стока
Достапно е за нарачката

Материјален алуминиум Со кадифена торба. Тематска мачка во боја. Бесплатна испорака. Бенд МТА Овејас. МТА во странство Секоја урна е рачно изработена од најтрајните материјали, обезбедувајќи исклучителен квалитет на градење и завршување. Ние не користиме или поддржуваме никакви техники на масовно производство и користиме време почесни традиционални техники на производство за да ја испочитуваме вашата сакана. Урната е рачно изработена и уникатна на свој начин. Совршено да ја почестите вашата сакана. Користењето на висококвалитетен месинг и други метали гарантира дека нашите производи се долготрајни и исто така можат да бидат погребани доколку е потребно. Нашите дизајни се уникатни и вниманието на деталите може да се види во нашите производи и задоволни прегледи на клиенти. Рачно гравирани од нашите занаетчии кои ја разбираат длабоката емоционална свеченост потребна за правење вакви важни предмети.

Особините