.

Camilson Solana Modern Floral 2 'x 7' Површини килими кои не се лизгаат од гума, жолти - кафеави цвеќиња во затворен килим

Camilson Solana Modern Floral 2 'x 7' Површини килими кои не се лизгаат од гума, жолти - кафеави цвеќиња во затворен килим

DEN 976.00

Стока
Достапно е за нарачката

[Современи килими] Погодно за кујна, дневна соба, спална соба, перална, канцеларии и коридори Значи, PAD е погодна за области за живеење, гостински салони, кујни, детски области. [Современ дизајн] Нашите теписи можат да одговараат на секој декор со неговиот квалитет и цветната шема. Почувствувајте ја разнобојната удобност во сите ваши простории со квалитетна изработка, оригинален дизајн и уникатни обрасци. [Лесно чистење] Изработено е од отпорен на материјал на чести празнење и чистење. Можете да вакумирате со правосмукалка. Можете да го избришете чисто со малку влажна крпа. [Не-лизгачки килими] Направете лизгава област побезбедна и поубава-претворете ја вашата куќа во побезбеден дом за домашни миленици, деца. Нашите килими имаат висококвалитетна поддршка од гума што не се лизга за супериорен безбедносен зафат. [Камилсон килими] Помножете го вашето затворено и на отворено задоволство со избирање на нашите теписи што ги произведуваме со искуството што го стекнавме од нашите долги години на патување за производство на теписи.

Особините