.

Закачалки за палто-10 парчиња Врвен Квалитет, Издржлив И Тенок, Заштеда На Простор, Пластични Закачалки , Проширени, Нелизгачки Закачалки, За Возрасни Розово Складир

Закачалки за палто-10 парчиња Врвен Квалитет, Издржлив И Тенок, Заштеда На Простор, Пластични Закачалки , Проширени, Нелизгачки Закачалки,

DEN 1384.00

Стока
Достапно е за нарачката

●Цврст, издржлив квалитет-кој се карактеризира со неговата отпорност на временските услови и стареењето, како и еколошката пријатност во однос на рециклирањето Погоден и за свежо измиена облека. ●Без искривување и брчки-облеката со тесна јака лесно може да се закачи и отстрани на закачалката– Кои се designedономски дизајнирани, пределот на рамената и јаката нема да се збрчка и искривува кога виси. `+Мултифункционални закачалки-закачалки со модерен стил со практичен дизајн се совршени за вашата лесна облека како кошули, поло маици, Маица, џогери, блузи, фустан. Погоден и за лесни јакни, пуловери, панталони и фармерки. ●Дизајн за заштеда на простор-робустен е така што зафаќа малку простор во гардеробата и во исто време не се крши лесно,практично и се прилагодува на условите во вашиот шкаф. ●Најдобар партнер во плакарот-неопходно е да изберете добри закачалки,овие премиум закачалки се совршен избор за одржување на вашата облека во добра форма што може ефикасно да спречи деформација или паѓање на вашата облека. Фонместурди и Издржливи закачалкидодадете допир на софистицираност Во вашата гардероба Бидејќи вашата облека седи на закачалки поголемиот дел од нивниот живот, овие квалитетни закачалки се совршен избор за одржување на вашата облека во добра форма.

Особините