.

ЛЕВЛО Трезвеност Шминка Кеси Strength Подарок Сила Не доаѓа Од Она Што Можете Да Направите Козметички Кеси NA Подарок Зависност Обновување Шминка Кеси

ЛЕВЛО Трезвеност Шминка Кеси Strength Подарок Сила Не доаѓа Од Она Што Можете Да Направите Козметички Кеси NA Подарок Зависност

DEN 223.84

Стока
Достапно е за нарачката

Зборовите и обрасците на нашите чанти се испечатени јасно, но не мора да се грижите дека тие лесно ќе исчезнат и ќе исчезнат Постојат имаат различен тип и модел на секоја торба, се надевам дека можете да го најдете дизајнот што ви се допаѓа во овие кеси. Големината на кесите е 17см* 23,5 см(СОВЕТИ : Рачно мерење дозволена грешка), доволно е голема за секојдневна употреба. Тоа може да се одржи шминка алатки, козметика, производи за нега на кожата, мобилни телефони, клучеви и така натаму. Сметаме дека тоа може да ги задоволи вашите потреби. Секоја торба е во торба за повеќекратна употреба. Купувате не само козметичка кеса, туку и торба за складирање. Ние користиме квалитетна платнена торба, која е водоотпорна. Не треба да се грижите дали ќе го користите во дождливи денови, или случајно ќе истурите вода врз вреќата. Што и да сакате патувајќи, одете на шопинг, одете на работа или одете на училиште, чантата за шминка може да се стави во вашата торба, можете да ја користите во секое време!. Дали вашите алатки за шминкање секогаш изгледаат неуредно? Не можеш ли да го најдеш тоа што го сакаш секој пат? Не грижете се, оваа торба може да ви помогне да го решите проблемот, има доволно капацитет да ги стави вашите работи и да резимира. Може да се стави насекаде во вашиот дом, спална соба, дневна соба, бања, комода и така натаму. Донесете ја оваа торба кога патувате. Тоа ќе го направи вашето патување поефикасно. Не треба да се грижите дека не можете да ги најдете вашите работи и не треба да се грижите за сите работи измешани заедно. Тоа ќе го реши проблемот за вас. Не само што може да собере производи за нега на кожата, козметика, алатки за шминкање, туку и да ги стави вашиот мобилен телефон, пасош и лична карта во неа. Вашиот куфер и ранец нема да заземаат многу простор, но вашето патување е поудобно. Оваа торба може да ја направи вашата работна маса поуредна и поубава. Неговиот прекрасен изглед може да ја украси вашата работна маса. Тоа не е само козметичка кеса, туку може да биде и канцелариска торба. Сумирајте ги вашите пенкала, моливи, USB флеш-уреди и други канцелариски материјал многу добро, за да не губите време барајќи ги овие работи, за да можете да потрошите повеќе време на вашата работа и да ја направите вашата работа поефикасна, да го направите вашето расположение повесело. Повеќето луѓе не сакаат да носат многу комплицирани работи кога се во спорт. Можете да ставите неколку мали квадратни крпи или марамче, што е погодно за да ја избришете потта откако ќе вежбате.

Особините