.

Heeqing AE216 1pc природно кристално стакло Посакувајќи шише дома Декорирање, лековити розови минерални примероци, среќен лебдат шише декорација подароци кристал

Heeqing AE216 1pc природно кристално стакло Посакувајќи шише дома Декорирање, лековити розови минерални примероци, среќен лебдат

DEN 208.00

Стока
Достапно е за нарачката

Изработено е од природни камења Натуралниот кристал и камен имаат енергија од природата, кристалната точка може подобро да ја концентрира енергијата во горниот дел, се користи за заздравување, прилагодување на телото, најдобра алатка на духовното тело. ИМПОДЕЛНА ЕФИКТИЦИЈА НА РАБОТНИЦИ. Искрено електромагнетно зрачење. Кристална точка на компјутер на компјутер, ТВ, микробранова печка и други електрични производи или околу, може да го намали неговото зрачење, да го заштити човечкото тело нема да биде премногу мешање со електромагнетски бран. Materials Natutal Stone и Crystalize и The тежина40*22mm 20-25 G50*22mm 25-35 G60*22mm 35-45 G80*22mm 45-55gplease Не го решаваме проблемот директно со враќање на пораката, и дозволете ни да го решиме проблемот со кој ќе се сретнете во времето !.

Особините