.

Решетка Тематските Опремени Креветчето Лист, Стандард Креветчето Душек Опремени Лист Ултра Мек Материјал-Креветчето Душек лист Или Дете Кревет, 28 x52, Јаглен Сива С?

Решетка Тематските Опремени Креветчето Лист, Стандард Креветчето Душек Опремени Лист Ултра Мек Материјал-Креветчето Душек лист Или Дете Кревет,

DEN 851.20

Стока
Достапно е за нарачката

✿МОДЕРНИ, ЕДНОСТАВНИ ДИЗАЈНИ-Дизајнирани Со широк спектар на модерни бои, стилови и дезени, вклучително и родово неутрални опции, Листови се достапни во опции за секое бебешко креветче или декор за расадник ✿ВГРАДЕНО УНИВЕРЗАЛНО ВКЛОПУВАЊЕ-Со Димензии 28 "х 52" со длабок џеб од 8", секој лист од креветчето од микрофибер доаѓа со еластична лента од околу 4 страни. Безбедно и Безбедно опремени за душеци за креветчиња и мали деца, со целосно еластична облога и длабоки џебови од 8 инчи. ✿ВРВЕН КВАЛИТЕТ-материјалот од микрофибер се обработува за да биде отпорен на собирање и избледување што ја зголемува долговечноста на листот со тоа што го одржува во одлична состојба.Сеопфатна еластика за повлекување на границите за лесно истегнување и вклопување на основата на душекот. ✿ЦЕЛОСНО ЕЛАСТИЧНИ надворешни рабови-чаршафите за креветчиња за Бебиња остануваат на место дури и со претрупан или мрдачки малечки, така што родителите можат да бидат сигурни дека декоративниот долен лист на нивното малечко е безбеден. ✿ЛЕСНА НЕГА - нашата унисекс Вградена машина за Креветчиња што може да се пере лесна нега и не се јавува деформација по миењето. за ултра мекост за да се обезбеди максимална удобност за вашето бебе.Измијте пред првата употреба. ✿МОДЕРНИ, ЕДНОСТАВНИ ДИЗАЈНИ-Дизајнирани Со широк спектар на модерни бои, стилови и дезени, вклучително и родово неутрални опции, Листови се достапни во опции за секое бебешко креветче или декор за расадник. ✿ВГРАДЕНО УНИВЕРЗАЛНО ВКЛОПУВАЊЕ-Со Димензии 28 "х 52" со длабок џеб од 8", секој лист од креветчето од микрофибер доаѓа со еластична лента од околу 4 страни. Безбедно и Безбедно опремени за душеци за креветчиња и мали деца, со целосно еластична облога и длабоки џебови од 8 инчи. ✿ВРВЕН КВАЛИТЕТ-материјалот од микрофибер се обработува за да биде отпорен на собирање и избледување што ја зголемува долговечноста на листот со тоа што го одржува во одлична состојба.Сеопфатна еластика за повлекување на границите за лесно истегнување и вклопување на основата на душекот.

Особините