.

Студија За Складирање Голема Тота За Комунални Услуги, 11 х 20,5 х 10,5 Инчи, Разнобојни, Ч93397

Студија За Складирање Голема Тота За Комунални Услуги, 11 х 20,5 х 10,5 Инчи, Разнобојни, Ч93397

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Преголем тот за да собере се 2 мрежести странични џебови и 1 преден џеб. Структурирана рамка за фрлање на залихите и одење. Паѓа надолу за лесно складирање. Засилени ремени за рамо за лесно транспортирање. Студија за складирање производите помагаат да бидете организирани и заштитени со стил вие и вашите материјали. Големата Алатка Е преголема торба со два мрежести странични џебови и еден преден џеб. Оваа ставка има структурирана рамка и се урива за лесно складирање. Димензиите се 11"H x 20. Студија За Складирање-Едноставни решенија за организирање на вашиот занаетчиски живот!.

Особините