.

Ема Бриџвотер Рачно Изработени Керамички Шипинка &засилувач; Бозел 6.5 Десерт Плоча

Ема Бриџвотер Рачно Изработени Керамички Шипинка &засилувач; Бозел 6.5 Десерт Плоча

DEN 550.40

Стока
Достапно е за нарачката

Еден 65" керамички мезе/торта плоча. Рачно изработени и рачно украсени Во Стоук На Трент, Англија. Висококвалитетни глинени садови направени од корнска глина. Безбедна машина за миење садови. Од брендот за наследство На ВЕЛИКА британија Ема Бриџвотер.5" керамички мезе/торта плоча. Рачно изработени и рачно украсени Во Стоук На Трент, Англија. Висококвалитетни глинени садови направени од корнска глина. Безбедна машина за миење садови. Од брендот за наследство На ВЕЛИКА британија Ема Бриџвотер.

Особините