.

ИНВЕГГОГО РАБОТНО Круг на Виножито тркала Мала кутија за накит Пу кожен накит Организатор за патувања ПАТУВАЕ НА СВЕТСКИОТ СВЕТСКИ Ден на свадбата

ИНВЕГГОГО РАБОТНО Круг на Виножито тркала Мала кутија за накит Пу кожен накит Организатор за патувања ПАТУВАЕ НА СВЕТСКИОТ СВЕТСКИ

DEN 255.84

Стока
Достапно е за нарачката

【Премиум материјал】 Складирањето на накит е изработено од микрофибер ПУ кожа + постава за руно Мулти модели за избор, печатење на врвот, стилски и едноставен дизајн, никогаш не надвор од стил. 【Идеална големина】 21x14x4. Идеалната големина на кутијата за накит може да се одржи од една страна, лесно да се става во вашата дневна чанта, багаж или ранец, лесен за носење и исто така може да биде совршени подароци за семејството или пријателите. 【Размислен дизајн】 Панелот го поддржува горниот и долниот дел од оваа кутија, нема да биде лесно да се стисне деформацијата. Кутијата за накит со заштита од сунѓер, може да ги заштити обетките, прстените, ѓерданите, итн. Со дизајнот на партицијата, можете слободно да комбинирате оддели за накит. 【Внатрешна структура】 7 ѓердан и куки на нараквица; Еластичен џеб за нараквици, клипови за коса и други накит; 8 редови на позиции на прстенот, кои гарантираат дека тие не се префрлаат лесно; Складирање на обетка/обетка, доволно за да зачувате 18 пара обетки; Под партицијата може да складира други накит; Одвојна партиција за да го задржите вашиот накит одделен или да ги отстраните збунувањата на вашите потреби. 【Користете покрај тоа, може да биде и накит, часовници, кутии за складирање на брошеви во вашата спална соба, бања, итн. Ве молиме, забележете : не се мијат, избришете со влажна крпа. 【Премиум материјал】 Складирањето на накит е изработено од микрофибер ПУ кожа + постава за руно. Мулти модели за избор, печатење на врвот, стилски и едноставен дизајн, никогаш не надвор од стил. 【Идеална големина】 21x14x4. Идеалната големина на кутијата за накит може да се одржи од една страна, лесно да се става во вашата дневна чанта, багаж или ранец, лесен за носење и исто така може да биде совршени подароци за семејството или пријателите. 【Размислен дизајн】 Панелот го поддржува горниот и долниот дел од оваа кутија, нема да биде лесно да се стисне деформацијата. Кутијата за накит со заштита од сунѓер, може да ги заштити обетките, прстените, ѓерданите, итн.

Особините