.

12v 8Ah Компатибилна Батерија ЗА APC SYBT5 UPS-10 Пакет

12v 8Ah Компатибилна Батерија ЗА APC SYBT5 UPS-10 Пакет

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

ML8-12 SLA Е Запечатена Оловна Киселина Од 12v 8 A (SLA) батерија без одржување на полнење, Пакет од 10 - UL Сертифициран Димензии : 5,94 инчи х 2,56 инчи х 4,02 инчи. Списокот е само За Батеријата. Не се вклучени жичани ремени или додатоци за монтирање. SLA / AGM истури доказ батерија има карактеристика на висока стапка на празнење, широк работни температури, долг работен век и длабоко празнење закрепне. Батерија на полнење што може да се монтира во која било положба, се спротивставува на удари и вибрации. Долготрајни високи перформанси при високи и ниски температури. Поддржан од 30 дневна политика за наплата и целосна 1 година гаранција.

Особините