.

Венадо Нортвудс скриен носат јакна со кошула со качулка - работен палто за мажи

Венадо Нортвудс скриен носат јакна со кошула со качулка - работен палто за мажи

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Памук Затворање на привремено. Само миење на рацете. Наменето за отворено : Одликувајќи издржлива обвивка со мека и густа лента од Бербер и мазни обложени ватирани ракави, тактичката јакна „Венадо“ е изградена за да ве задржи топло и заштитено од студот додека уживате во одлична слобода на движење за време на риболов, лов, работа на отворено, природа, природа Истражувања и повеќе. Премиум квалитетни ткаенини : Оваа густа јакна за машка фланела е направена со вашата удобност и безбедност во умот, во кој има 100% памучна обвивка отпорна на абење со качулка наредена од руно и мека постава од Бербер што постигнува идеална мешавина помеѓу издржливоста, удобноста и топлината. Прикриен пристап до вентилаторот : Она што ја прави ловечката јакна „Венадо“ за мажи навистина карактеристична е уникатниот скриен дизајн на носење со магнетни отвори за странични страни, кои обезбедуваат лесен пристап до носењето на половината, додека изгледате дискретно. Екстремна удобност и стил : Нашите фланелни јакни имаат редовно вклопување во мажи со ватирани ракави кои обезбедуваат лесно носење и удобно го гушкаат вашето тело. Оваа јакна од кошула е исто така многу стилска, со прекрасен кариран дизајн што е лесно да се меша и да се совпаѓа со вашите омилени панталони или чевли за елегантен изглед!. Практичен дизајн : Скриената јакна за носење за мажи ја носи функционалноста на следното ниво не само со скриените отвори за носење, туку и со големите предни џебови за да ги задржите вашите најважни работи при рака, прилагодлива аспиратор за прилагодено вклопување и практично затворање на предвремени.

Особините