.

2 Пакувања ПРЕДВОДЕНА Јака За Кучиња, УСБ-Јака За Осветлување На Кучињата На Полнење, Основни Јаки За Кучиња За Безбедност На Сјај За Ноќно Одење, Водоотпорна Јака З?

2 Пакувања ПРЕДВОДЕНА Јака За Кучиња, УСБ-Јака За Осветлување На Кучињата На Полнење, Основни Јаки За Кучиња За Безбедност На Сјај

DEN 268.64

Стока
Достапно е за нарачката

Можете да изберете различни јаки според возраста, полот, бојата на косата и другите потреби на вашето домашно милениче ?●Заштитете Го и Лоцирајте Го Вашето Домашно Милениче Quesbrite LED куче јака е супер светла во мракот, што значи дека ќе го задржи вашето домашно милениче многу видливо кога вашето домашно милениче го носи. Совршен за ноќно одење И Лесно за нивно гледање. ?●Наполнет Од Кој Било Уред Може да се полни од кој било уред преку мини USB кабелот за полнење, како што се компјутер, банка за напојување, полнач, полнење автомобил, итн. Потребни се околу 1,5 часа за целосно полнење, а потоа може да работи 5-10 часа. ?●Лесен за Употреба led Јака За Кучиња има 3 Режими на Работа, но има само 1 копче, лесно можете да префрлите Брз Блиц, Бавен Блиц, Постојан Сјај со постојано притискање на ова копче. ?●Водоотпорен quizbrite сјај куче јака работи добро во повеќето временски услови, тоа е водоотпорен што може да работи добро во поројниот дожд, но не и за куче пливање. ?●Совршено Вклопување За Секое Куче Quizbrite Јака може лесно да се намали на било која големина според вашето куче. Погоден за секое куче со големина на вратот под 27,5", Ако имате некаков проблем кога ќе ја добиете оваа јака, слободно контактирајте не, ние ќе ги решиме вашите проблеми во рок од 24 часа. ?●Заштитете Го и Лоцирајте Го Вашето Домашно Милениче Quesbrite LED куче јака е супер светла во мракот, што значи дека ќе го задржи вашето домашно милениче многу видливо кога вашето домашно милениче го носи. Совршен за ноќно одење И Лесно за нивно гледање.

Особините