.

EYЛКМ 8 Закачалки За Клипови Пластични Чорапи Долна Облека Водоотпорна Пренослива Мултифункционална Штипка За Облека Додатоци За Бања

EYЛКМ 8 Закачалки За Клипови Пластични Чорапи Долна Облека Водоотпорна Пренослива Мултифункционална Штипка За Облека Додатоци За Бања

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

1 Погоден за закачување чорапи, долна облека итн. Може да се преклопи за лесно складирање и не зазема простор. Направете решетката за чорапи да не зазема премногу простор. 360° ротирачка глава, не се плаши од силен ветер. Практична кука, цврста и стабилна. Погоден за закачување чорапи, долна облека итн. Може да се преклопи за лесно складирање и не зазема простор. Направете решетката за чорапи да не зазема премногу простор. 360° ротирачка глава, не се плаши од силен ветер. Практична кука, цврста и стабилна. Погоден за закачување чорапи, долна облека итн. Може да се преклопи за лесно складирање и не зазема простор. Направете решетката за чорапи да не зазема премногу простор. 360° ротирачка глава, не се плаши од силен ветер. Практична кука, цврста и стабилна.Спецификацијаматеријал : Пластикабојка : Беж, Зелена, Сина, Виолетова : Вклучен е 43*23кмпакет : закачалка* 1(Исклучува други демо-додатоци на слики.

Особините