.

Кониои Месинџер Чанта За Жени Вкрстено Тело Персонализирана Тркалезна Топка Модна Женска Торба Синџир Кошаркарска Торба Сите Натпревари Одличен Подарок

Кониои Месинџер Чанта За Жени Вкрстено Тело Персонализирана Тркалезна Топка Модна Женска Торба Синџир Кошаркарска Торба Сите Натпревари

DEN 764.80

Стока
Достапно е за нарачката

Стил : женска чанта Метод на отворање : патент. Големина : 16х16х16см /6, 3х6, 3х6, 3инчи. Стил на носење : торба за рамо, чанта. Подарок : Одличен подарок за вашиот пријател, вашето семејство или за себе. Многу е погоден за забава, патување, одмор, канцелариска пригода, работа,училиште. Стил : женска чанта. Метод на отворање : патент. Големина : 16х16х16см /6, 3х6, 3х6, 3инчи. Стил на носење : торба за рамо, чанта. Подарок : Одличен подарок за вашиот пријател, вашето семејство или за себе. Многу е погоден за забава, патување, одмор, канцелариска пригода, работа,училиште. Опишете : текстура На Ткаенина : Стил : метод на женско отворање на чанти : патент : 16х16х16см /6, 3х6, 3х6, 3инчи.Стил на носење : торба за рамо, чанта.Подарок : Одличен подарок за вашиот пријател, вашето семејство или за себе. Многу е погоден за забава, патување, одмор, канцелариска пригода, работа,училиште.

Особините