.

Mirage Pet Products 58-15 XLPR виолетова републиканска фустан за печатење на екранот, X-LARGE

Mirage Pet Products 58-15 XLPR виолетова републиканска фустан за печатење на екранот, X-LARGE

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

Земја на потекло : Соединетите држави Број на модел : 58-15 XLPR. Поли/памучна мешавина за максимална удобност и издржливост. Димензии на пакетот на артикалот : 1. Земја на потекло : Соединетите Држави. Модел Број : 58-15 XLPR. Поли/памучна мешавина за максимална удобност и издржливост. Димензии на пакетот на артикалот : 1. Рачно изработено во САД, овие фустани прават секое куче девојче да изгледа најдобро! Големината на Mirage работи малку мала, не заборавајте да ја проверите табелата за големина и мерката за да обезбедите соодветно вклопување! Сите фустани во Мираж имаат мешавина од поли/памук за да обезбедат максимална удобност, врвно вклопување и издржливост.

Особините