.

Кекејанг Болт Група 304 Анти-Кражба И Анти-расклопување Внатрешна Слива Чаша Главата Завртки, Шестоаголен Приклучок Главата Завртки

Кекејанг Болт Група 304 Анти-Кражба И Анти-расклопување Внатрешна Слива Чаша Главата Завртки, Шестоаголен Приклучок Главата Завртки

DEN 668.16

Стока
Достапно е за нарачката

Висококвалитетен материјал : завртките и навртките на шестоаголниот штекер се изработени од нерѓосувачки челик 304, кој има висока цврстина, отпорност на оксидација и издржливост Шестоаголните приклучни завртки се против ' рѓа. Дизајниран за надворешна употреба, идеален за палуби, огради и мебел. Има добра сила и во сурови средини. Прицврстувачи за индустријата за мебел и кабинет. Лесен за Употреба : хексадецималните челични навои се многу униформни, мазни и цврсти, не се лесни за деформација и лизгање во работниот процес, совршено се совпаѓаат со навртките. Висококвалитетен материјал : завртките и навртките на шестоаголниот штекер се изработени од нерѓосувачки челик 304, кој има висока цврстина, отпорност на оксидација и издржливост. Шестоаголните приклучни завртки се против ' рѓа. Дизајниран за надворешна употреба, идеален за палуби, огради и мебел. Има добра сила и во сурови средини. Прицврстувачи за индустријата за мебел и кабинет. Лесен за Употреба : хексадецималните челични навои се многу униформни, мазни и цврсти, не се лесни за деформација и лизгање во работниот процес, совршено се совпаѓаат со навртките. Широко Апликации : комплетот за асортиман на завртки е широко користен широк спектар на употреба, одличен за професионалци, аматери, мајстори, други САМОСТОЈНИ.Модел : 304 слива цвет главата завртка мт5фцолор класификација : М2*3 [10 таблети] За Т6 клучеви м2*4 [10 таблети] За Т6 клучеви м2*5 [10 таблети] За Т6 клучеви м2*6 [10 таблети] За Т6 клучеви м2*8 [10 таблети] Применливи Т6 клуч м2*10 [10 таблети] применлив т6 клуч м2.

Особините