.

Рефлектирачка Јака За Кучиња И Јака За Кучиња Јака-Пакет за Куче Од 11-15 Инчи, Девојче Или Кученце - 12-16 Инчи вклопување на Вратот-Црна Светла Боја-Јака За Кучиња Јаже ?

Рефлектирачка Јака За Кучиња И Јака За Кучиња Јака-Пакет за Куче Од 11-15 Инчи, Девојче Или Кученце - 12-16 Инчи вклопување на

DEN 239.84

Стока
Достапно е за нарачката

[Надградете Ги Најважните Работи На Вашето Кученце ] – Подарете Му на вашето кученце пакет Рефлектирачка Јака За Кучиња и Поводник што обезбедува безбедност во соседството – од автомобили што минуваат до разбеснети соседи Сите знаеме дека малите возрасни кучиња и новородените кученца сакаат да предизвикаат лутина. Најсовремена функција за заклучување го спречува вашето куче да лета и да брка верверички, додека нашата тока за брзо ослободување го олеснува ослободувањето кога е време за играње. [Безбедно Во Темнина ] - Имањето мало возрасно куче или кученце ве прави одговорни за безбедноста на членовите на вашето семејство и за усогласеноста со правилата на вашето соседство – Оваа рефлектирачка јака за кучиња има двојно шиење за дополнителна безбедност ноќе и останува видлива дури и кај кучиња со темна боја (црна, кафеава или чоколадна). [Безбедно Во Темнина ] - Имањето мало возрасно куче или кученце ве прави одговорни за безбедноста на членовите на вашето семејство и за усогласеноста со правилата на вашето соседство – Оваа рефлектирачка јака за кучиња има двојно шиење за дополнителна безбедност ноќе и останува видлива дури и кај кучиња со темна боја (црна, кафеава или чоколадна).

Особините