.

Дрво Жаба Во Облик На Рачка Кригла Со Зеленило Налепница-Кутија Кригла Од Giftbrit

Дрво Жаба Во Облик На Рачка Кригла Со Зеленило Налепница-Кутија Кригла Од Giftbrit

DEN 399.20

Стока
Достапно е за нарачката

Дрво Жаба Во Облик На Рачка Кригла Со Зеленило Налепница Материјал : Доломит Керамика. Безбедна Храна : Да. Микробранова / Машина За Миење Садови Безбедно : Не. Висина 13,5 см Ширина 11,5 См Длабочина 8см. Дрво Жаба Во Облик На Рачка Кригла Со Зеленило Налепница.

Особините