.

Париски миленичиња Нефертити накит јака, медиум

Париски миленичиња Нефертити накит јака, медиум

DEN 200.48

Стока
Достапно е за нарачката

Се прилагодува на 11-14 " Големина на артикалот : M. Прилагодува на 11-14". Големина на артикалот : М. Покажете им на вашите пријатели со прекрасна јака од кучиња што ќе го подобри изгледот на вашата пушка и ќе го натера да изгледа како starвезда!.

Особините