.

Кабилок Тегли За Складирање Храна Кутија За Складирање На Лимени Плочи Декоративна Кутија За Складирање, декоративни калај кутии за складирање калај кутии со капа

Кабилок Тегли За Складирање Храна Кутија За Складирање На Лимени Плочи Декоративна Кутија За Складирање, декоративни калај кутии за складирање

DEN 239.04

Стока
Достапно е за нарачката

Тинплејт Накит Дисплеј Случај : постои прилично гроздобер модел на кутијата за складирање, и тоа може некоја атмосфера на старо време во вашиот дом. Кутија За Организатор на ситници : оваа кутија за складирање е мазна и заоблена, што не може да ги повреди прстите. Патување Накит Случај : Гроздобер модел на оваа кутија за складирање го прави тоа може да се користи како украс за декорација на вашата маса или соба. Безбедносна Безбедносна Кутија : Висококвалитетната лимена плоча е материјалот на оваа кутија, која не е лесно да се деформира и може да ви служи долго време. Нова Година Свинче Банка : Безбеден и издржлив материјал, кој има функции на водоотпорен, анти - ' рѓа и анти-. Накит Дисплеј Случај : постои прилично гроздобер модел на кутијата за складирање, и тоа може некоја атмосфера на старо време во вашиот дом. Кутија За Организатор на ситници : оваа кутија за складирање е мазна и заоблена, што не може да ги повреди прстите. Патување Накит Случај : Гроздобер модел на оваа кутија за складирање го прави тоа може да се користи како украс за декорација на вашата маса или соба. Безбедносна Безбедносна Кутија : Висококвалитетната лимена плоча е материјалот на оваа кутија, која не е лесно да се деформира и може да ви служи долго време. Нова Година Свинче Банка : Безбеден и издржлив материјал, кој има функции на водоотпорен, анти - ' рѓа и анти-. Пакетот Вклучува 1 X Кутија За Складирање 1 x Заклучување 2 x Клучеви Карактеристики-Изработени од премиум лимена плоча и материјал кој не е лесен за ' рѓа и може да ви служи долго време.

Особините