.

Hemoton 2 парчиња мини керамички кремаер кафе млеко крем за крем 40мл сервирање стомна сос стомна млеко крема за крем за кујна портокал

Hemoton 2 парчиња мини керамички кремаер кафе млеко крем за крем 40мл сервирање стомна сос стомна млеко крема за крем за кујна портокал

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Исклучителната изработка ја прави површината мазна и со вода Погоден за млеко, сос, кафе и така натаму. Мултифункционално, ќе ја задоволи вашата различна потреба. Направено од одличен квалитетен материјал, неговиот издржлив и безбеден за долготрајна употреба. Можете да ги испратите на вашите пријатели и семејства како подарок и тие ќе бидат многу среќни. Иако оваа мини млеко чаша е едноставна во дизајнот, таа е многу практична и корисна. Исклучителната изработка ја прави површината мазна и со вода. Погоден за млеко, сос, кафе и така натаму. Мултифункционално, ќе ја задоволи вашата различна потреба. Направено од одличен квалитетен материјал, неговиот издржлив и безбеден за долготрајна употреба. Можете да ги испратите на вашите пријатели и семејства како подарок и тие ќе бидат многу среќни. Иако оваа мини млеко чаша е едноставна во дизајнот, таа е многу практична и корисна.

Особините