.

1 Инчен Индустриски Завеса Прачка, Завеса Прачки за Прозорци 48 до 84 Инчен, Рустикален Заврши Околу Завеса Прачка, Се Вклопува За Затемнување Завеса, Затворен И Отвор

1 Инчен Индустриски Завеса Прачка, Завеса Прачки за Прозорци 48 до 84 Инчен, Рустикален Заврши Околу Завеса Прачка, Се Вклопува За Затемнување

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Капите се направени од АЛУМИНИУМСКА ЛЕГУРА Столбовите се направени ОД ЧЕЛИК. Преземање знаци од индустриски дизајни. Ажурирајте го вашиот декор со оваа шипка за завеси во рустикален стил. Дијаметарот на прачката од 1 инчи обезбедува ракување со потешки ткаенини до 22 килограми. Прилагодливата должина се протега од 48 до 86 инчи од крај до крај, без завршетоци, 50 1/4 до 88 1/4 инчи, вклучувајќи ги и завршните краеви. Дизајнот на обвивка им овозможува на панелите да допрат ѕид и да ја блокираат светлината додека ја изолираат просторијата. Вклучува 1 средна заграда. Капите се направени од АЛУМИНИУМСКА ЛЕГУРА. Столбовите се направени ОД ЧЕЛИК. Преземање знаци од индустриски дизајни. Ажурирајте го вашиот декор со оваа шипка за завеси во рустикален стил. Дијаметарот на прачката од 1 инчи обезбедува ракување со потешки ткаенини до 22 килограми. Прилагодливата должина се протега од 48 до 86 инчи од крај до крај, без завршетоци, 50 1/4 до 88 1/4 инчи, вклучувајќи ги и завршните краеви. Дизајнот на обвивка им овозможува на панелите да допрат ѕид и да ја блокираат светлината додека ја изолираат просторијата.

Особините