.

Заштитно Куќиште За Microsoft Surface Pro 7 / Pro 6 / Pro 5 / Pro 4 со Држач За Пенкало, 12,3 инчен Полиестерски Тенок Капак На Светлосна Обвивка Со Повеќе Агли,Компатибилен Со Тастатура?

Заштитно Куќиште За Microsoft Surface Pro 7 / Pro 6 / Pro 5 / Pro 4 со Држач За Пенкало, 12,3 инчен Полиестерски Тенок Капак На Светлосна

DEN 367.84

Стока
Достапно е за нарачката

Дизајниран За : овој заштитен случај е погоден За Површински Про 7+/7/6/5/4 само не може за други модели Работи со Или без Површина Про Тип Покритие. Интерфејс Шуплив Дизајн : компјутерска шасија прилагодена за вистинска машина, целиот дизајн на вдлабнување на интерфејсот, без да влијае на дисипацијата на топлината на плочата, како и на тастатурата, употребата на интерфејсот за полнење. Стојат повеќе Агли : Овозможува прилагодување на различни агли за подобро гледање или пишување. Вграден Држач За Површинско Пенкало : Повеќе не грижете се за губење На Површинското Пенкало додека сте во движење. Гаранција за услуга : случајот Форубар Површина Про 6 е со доживотна гаранција и поддршка за е-пошта од 24 часа. Дизајниран За : овој заштитен случај е погоден За Површински Про 7+/7/6/5/4 само не може за други модели. Работи со Или без Површина Про Тип Покритие. Интерфејс Шуплив Дизајн : компјутерска шасија прилагодена за вистинска машина, целиот дизајн на вдлабнување на интерфејсот, без да влијае на дисипацијата на топлината на плочата, како и на тастатурата, употребата на интерфејсот за полнење. Стојат повеќе Агли : Овозможува прилагодување на различни агли за подобро гледање или пишување. Вграден Држач За Површинско Пенкало : Повеќе не грижете се за губење На Површинското Пенкало додека сте во движење. Гаранција за услуга : случајот Форубар Површина Про 6 е со доживотна гаранција и поддршка за е-пошта од 24 часа. Суштинска Карактеристика : Димензии : 11,7 "L x 0,7" W x 8,7 " H(L298mm x W223mm x H20mm), Тежина : 1 lb(452g). Дизајниран за : овој случај е исклучиво дизајниран за Мајкрософт Површина Про 6 (2018 Ново Издание) / Површина Про 5-Ти Генерал(2017) / Површина Про 4 . Работи со Или без Површина Про Тип Покритие.

Особините