.

Автомобил Центар Капи За Ролс Ројс, 60мм, Алуминиумски Тркала Центар Капи Додатоци Водоотпорен Прашина Отпорни На Абење Анти Рѓа

Автомобил Центар Капи За Ролс Ројс, 60мм, Алуминиумски Тркала Центар Капи Додатоци Водоотпорен Прашина Отпорни На Абење Анти Рѓа

DEN 2959.84

Стока
Достапно е за нарачката

①Совршена Заштита : Спречете Корозија На Капакот на Центарот на Тркалата, Заштитете Ги Завртките На Гумите, Продолжете Го Работниот Век и Спречете Гребнатини ●Лесен За Инсталирање : Лесен за инсталирање и демонтирање, може директно да ја замени старата или истрошената декоративна обвивка и нема да ги оштети оригиналните завртки за автомобили. ●Применливи Модели● : Централни Капачиња За Автомобилски Центар За Ролс Ројс, 60мм. ● Висококвалитетни Материјали+ : Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и водоотпорни, не се лесни за ' рѓа. Изгледот е динамичен и модерен, кој е силен и издржлив, против прашина, против гребење и чувајте го вашиот автомобил секогаш изгледа сосема ново. ①Карактеристика : Спречете Ја Корозијата На Капакот на Главината на Тркалата, Заштитете Ги Завртките На Гумите, Продолжете Го Работниот Век и Спречете Гребнатини. Нашите производи се многу добар избор за вас и вашиот автомобил.Зошто да ги избереме нашите централни капачиња за автомобилски центар?Нашите централни капачиња за центар за автомобили ги имаат следните карактеристики за подобра заштита на возилото : ① Инсталација : тоа нема да го потроши вашето време и може да се заврши за една минута. Професионален дизајн и производство за да се обезбеди совршено вклопување за вашиот автомобил.② Солиден и издржлив : Одлична изработка, не е лесна за паѓање, стабилна и цврста.① Модерен изглед : капачето има извонредна изработка, мазни и привлечни линии, динамичен и модерен изглед, бојата нема да избледи, а целокупниот израз е полн.

Особините