.

Школки Син Памук Држач За Брис Контејнери За Бања Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памук За Памук Памук Кругови Конец За Организатор На Бања

Школки Син Памук Држач За Брис Контејнери За Бања Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памук За Памук Памук Кругови Конец

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

€_ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашиот држач за памук мери : 475 (D) СО капак, големината без капакот Е : 3. Две пакувања за избор : 2 пакувања / 4 пакувања. Идеален за складирање и организирање мали предмети како памучни брисеви, памучни топчиња, забен конец и лесен за чување и пристап. €®ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ПЛАСТИКА q : Проѕирниот држач за памук е изработен од пластика, со мазни рабови, тенки и издржливи. Тоа нема да се скрши како стакло, и побезбедно за употреба. Проѕирен дизајн, јасно можете да ја видите внатрешноста. Горниот капак и телото може да се вклопат совршено, отпорен на прашина и водоотпорен, лесен за отворање и затворање, складирање и пристап. €®Складирање и ОРГАНИЗАЦИЈА q : држачот за памук е идеален за складирање и организирање мали предмети како што се памучни брисеви, памучни топчиња, памучни влошки, соли за капење, пенкала, штипки, лакови, гумени ленти, клипови за хартија, копчиња итн. Овозможувајќи Ви Лесно да најдете предмети и да ги одржувате чисти и хигиенски. Одржување на бањи, суети чисти и уредни. €_ПРЕКРАСНИ УКРАСИ за ДОМОТ● : Стилскиот држач за памук има проѕирен дизајн, со прекрасно отпечатен на телото, а содржината може јасно да се види, комбинирајќи ја убавината и организацијата. Обезбедува доволно простор за складирање на мали суштински и одговара на вашиот стил на декор на домот, тој е идеална декорација на домот. €_ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Стилски држач за памук со убаво печатени, мали и слатки; може да складира и организира мали најважни работи и заштеда на простор, практични и убави. Совршен како подарок за загревање на куќата, подарок за туш за бебиња, подарок за роденден, подарок за Денот на Мајката, подарок За Денот на Благодарноста, подарок За Ноќта на Вештерките, божиќен подарок, подарок За Одмор за жени, семејство, пријатели. Држач за памук синестур - симпатичен организатор на бања е суштински елемент за складирање на бања и суета, за да ги задоволи вашите потреби! - Спецификација - - - *ГОЛЕМИНА : Единечен Производ : 4,13 (Ж) х 2,75 (Г) ВО / 10,5 (Ч) х 7 (Г) СМ *МАТЕРИЈАЛ : Пластика *ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2 Пакувања / 4 Пакувања - - - КАРАКТЕРИСТИКИ - - - - - ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Изработен од тенка и лесна пластика со мазни рабови, потрајни; изгледа како стакло, но нема да се скрши, побезбедно за употреба.

Особините