.

Starrett 657d Магнетна База Комплетен Сет, Со Исправен Пост Собранието, Вртливата Пост Цврсто, И Мерач Држење Прачка

Starrett 657d Магнетна База Комплетен Сет, Со Исправен Пост Собранието, Вртливата Пост Цврсто, И Мерач Држење Прачка

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Три прецизни магнетни контактни површини на земјата (Плус V-чекор) Моќната, постојана магнетна основа цврсто се држи за челични или железни површини-хоризонтално, вертикално, наопаку. Склопот на вртливиот столб на овие држачи обезбедува универзално прилагодување и во хоризонтална и во вертикална рамнина. Вклучува магнетна основа, исправено склопување на столбот, вклучувајќи столб, вртлив столб цврсто и прачка за држење на мерачот. Три прецизни магнетни контактни површини на земјата (Плус V-чекор). Моќната, постојана магнетна основа цврсто се држи за челични или железни површини-хоризонтално, вертикално, наопаку. Склопот на вртливиот столб на овие држачи обезбедува универзално прилагодување и во хоризонтална и во вертикална рамнина. Вклучува магнетна основа, исправено склопување на столбот, вклучувајќи столб, вртлив столб цврсто и прачка за држење на мерачот. Основата има три прецизни површини за заземјување, магнетни контактни површини. Се држи хоризонтално, вертикално или наопаку. В-чекор ја држи основата до тркалезни површини. Дополнителни 1/4-20 прислушувани дупка во едната страна на база за монтажа пост. Достапно Со Или без Starrett AGD Бирање Индикатори : инчен читање Број 25-131 J (дипломирање 0.

Особините