.

Четка за Тоалет меилишуанг, Едноставна Четка За Тоалет, Без Четка За Деконтаминација На Мртов Агол, Четка За Тоалет Во Хотел За Домаќинство, Комплет Четка за Тоалет

Четка за Тоалет меилишуанг, Едноставна Четка За Тоалет, Без Четка За Деконтаминација На Мртов Агол, Четка За Тоалет Во Хотел За

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

големина : 41€10cm материјал : пластика. Применливи сценарија : дом, хотел, дом, итн. Како да се користи : чистење на тоалет, чистење на тоалет, одржување на бањата чиста. По продажбата : ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ме навреме, ќе ви одговорам во рок од 24 часа, ви посакувам среќен шопинг. Четката за тоалет не само што ја одржува бањата чиста и уредна. Меката четка за тоалет е опремена со меки, силни и издржливи влакна. Четката за чистење тоалет има добра способност за чистење и може да исчисти различни делови од тоалетот на длабочина од 475°. Нема да се носат или деформираат. Четката за тоалет може ефикасно да спречи прскање на канализацијата на раката при чистење на тоалетот. Четката за тоалет е погодна за мали бањи. Може да се вметне во тесна бања без внимание и зафаќа малку простор. Ви донесе уредно искуство, издржлива пластична структура и удобна рачка.

Особините