.

Бестојард 4 парчиња Креативна Ленена Корпа За Ленени Ленти Прекрасен Држач За Чување Бонбони Цветна Корпа Свадбени Материјали За Забави Суули

Бестојард 4 парчиња Креативна Ленена Корпа За Ленени Ленти Прекрасен Држач За Чување Бонбони Цветна Корпа Свадбени Материјали

DEN 332.80

Стока
Достапно е за нарачката

Изработени од висококвалитетни материјали за издржлива долгогодишна употребаОва е совршена декорација за забава. Мала тежина за пренослив за носење и држење. Може да се користи за држење цвеќиња, бонбони, подароци и други новини. Корпата за цвеќиња и бонбони е совршена за држење бонбони или подарок. Оваа корпа е наменета за свадба, банкет и други специјални настани. Додадете елегантен декор на вашата свадба и направете ја вашата свадба романтична и поетска. Описова е корпа за складирање која е изработена од висококвалитетни ленени материјали за издржлива употреба, таа е совршен додаток за вашата свадбена церемонија. Тоа ќе создаде романтична атмосфера што ја баравте. Оваа торба може да додаде волшебност на вашата свадба или забава.Карактеристики-Боја : како што е прикажано.- Материјал : Лен.- Големина : Околу 10 х 6 х 6см.- Изработени од висококвалитетни материјали за издржлива долгогодишна употреба.

Особините