.

ЛЕСКА Мајчинство лосион &засилувач; Масло | ФАЗА А: ПОДГОТВИ &засилувач; СМИРИ Еластична Стомакот лосион &засилувач; Среќен Стомак Масло | Дел Од Комплетен 3 Дел Бреме

ЛЕСКА Мајчинство лосион &засилувач; Масло | ФАЗА А: ПОДГОТВИ &засилувач; СМИРИ Еластична Стомакот лосион &засилувач; Среќен Стомак Масло

DEN 559.84

Стока
Достапно е за нарачката

ФАЗА А-ПОДГОТВЕТЕ се со суптилна, пријатна арома ЛОСИОН ЗА ЕЛАСТИЧЕН СТОМАК : Уникатната формулација ја храни кожата на почетокот на бременоста и ја подготвува за вашето тело што брзо се менува. Брзо се апсорбира за да помогне во одржување на кожата без стрии. СРЕЌНО МАСЛО ЗА СТОМАК : Спречете чешање, сува кожа и помогнете да ги заштитите стомакот, колковите и градите од појава на стрии за време на првата фаза од бременоста! Маслото За Смирување На Среќниот Стомак на леска е дизајнирано да ја смири и промовира еластичноста на вашата кожа, подготвувајќи ја за големите промени што претстојат.

Особините