.

Есенски Фустан Облека За Мажи Машка Маица О Врат Забава Тенок Фит Мажи

Есенски Фустан Облека За Мажи Машка Маица О Врат Забава Тенок Фит Мажи

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

100% Полиестер Произведено ВО САД и Увезено. 7-15 дена испорака. Материјалите : Плојестер. Совршена Еластичност, Материјал За Дишење И Мека Текстура. Стил на дизајн : 3д Дигитално Печатење, Краток Ракав, Маица За Денот На Независноста За Мажи. Изработен е Од Висококвалитетни Материјали, Издржлив и Погоден за Секојдневно Носење. Мек Материјал Вашата Кожа И Да Се Чувствуваат Удобно. : Стилски И Секојдневен Стил За Задоволување На Вашите Секојдневни Работни Или Животни Потреби. Модните Машки Врвови Се Лесни За Стилизирање Што Оди Со Фармерки Или Шорцеви. Достапно во Широк Спектар На Бои за Вртење На Главата. Применлива Пригода : Машката Блуза Е Костум За Секојдневно, Забава, Плажа И Така Натаму. Димензија : Големината Е XL XXL XXXXL XXXXXL Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини Претходно . Ако Не Сте Сигурни Во Големината, Ве Молиме Испратете Ни Порака.

Особините