.

Безвременски Тартани Џексон Држава Тартан Чорапи

Безвременски Тартани Џексон Држава Тартан Чорапи

DEN 184.00

Стока
Достапно е за нарачката

80% памук 17% полиамид 3% еластан Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Мал Бизнис во сопственост на жена / % од приходите поддржуваат студентски стипендии. Официјално Лиценциран со Државниот Универзитет Џексон. Покажете го вашиот училишен дух и додајте стилски допир на секоја облека. Овие Безвременски чорапи од Тартани се предодредени да станат главен дел од вашата гардероба. Нашиот патентиран алгоритам ги комбинира основачката година На Државата Џексон и координира кампусот со официјалните бои на универзитетот за да создаде уникатна, значајна шема што ќе го издржи тестот на времето.

Особините