.

PRETYZOOM нерѓосувачки Челик 4 парчиња Чип Торба Клипови Тешки Храна Клипови За Кафе Кеси, Компир Чип Торба, Житни Кеси, Бонбони Торба Пластични Тешки Печат Зафат Намирн

PRETYZOOM нерѓосувачки Челик 4 парчиња Чип Торба Клипови Тешки Храна Клипови За Кафе Кеси, Компир Чип Торба, Житни Кеси, Бонбони Торба Пластични

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

Изработен од висококвалитетен гумен и АБС материјал, безбеден и издржлив Клиповите за чип торби имаат меки рачки што не се лизгаат и ребрести заби за безбедно држење на предметот. Пренослив и лесен за лесно носење и складирање. Овие клипови за кеси може да се применат за широка употреба, како што се вреќи, храна, овошје и хартии. Одличен подарок за вашиот пријател и семејство. Опис оваа ставка е опремена со супериорна моќ на држење што може цврсто и стабилно да го држи пакетот храна. Секој клип е изработен од висококвалитетен материјал, а клиповите можат да ги одржат вашите закуски крцкави и безбедни. Ова е убава алатка за професионална или секојдневна употреба.Карактеристики-Боја : Светло Зелена.- Материјал : ГУМА и СТОМАЧНИ МУСКУЛИ.- Големина С : околу 7,7 х 6,4 см.- Големина Л : Околу 15,2 х 8,5 см.- Изработен од висококвалитетен гумен и АБС материјал, безбеден и издржлив.

Особините