.

Винколор Про Дигитален Џебен Колориметар, Магнетски Дизајн На Капакот За Калибрација, Лесна За Употреба Алатка За Откривање На Разлики Во Боја Од Пластична Боја

Винколор Про Дигитален Џебен Колориметар, Магнетски Дизајн На Капакот За Калибрација, Лесна За Употреба Алатка За Откривање На Разлики Во

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Многу параметри и извори на светлина : Обезбедете повеќе од 30 параметри на бои и 26 извори на светлина ретки во индустријата Одлична повторливост : ПОВТОРЛИВОСТ 000 0. Автоматска калибрација : Оттогаш, може да се грижи за себе со збогување со незгодната рачна калибрација. Капак за калибрација на магнетно вшмукување : Декомпресија,анти загуба, вградена висококвалитетна керамичка стандардна табла, отпорна на нечистотија, отпорна на абење и необоеност. Флексибилна употреба : поддржува самостојно мерење, директни резултати од мерењето на екранот на инструментот или поврзан со мобилна апликација за мерење. За Преземање И Регистрација НА АПЛИКАЦИИ : името во Продавницата ЗА АПЛИКАЦИИ е"Колометар". Google Play Store се уште е под преглед. МОЖЕТЕ да го скенирате QR-кодот во упатството за да ја преземете датотеката APK. Тој е безбеден и безбеден. Кога ќе се регистрирате, треба да внесете е-пошта (препорачуваме да користите Gmail или Outlook) и кликнете На "Добијте код за верификација".

Особините