.

Amzlokae патеки за патеки за свадби бели 2FTX15FT Sequin Aisle Runner Glitter Aisle Tunner Rustic Outdoor Rug Runner Pather за церемонијата Sparkle Tearner Runner Bride Aisle Runner

Amzlokae патеки за патеки за свадби бели 2FTX15FT Sequin Aisle Runner Glitter Aisle Tunner Rustic Outdoor Rug Runner Pather за церемонијата

DEN 365.76

Стока
Достапно е за нарачката

Патечен тркач : 1pc 2ft широк 15ft долги бели бели секвенци за патеки на патеки за сјај, патека за патеки за свадбени патеки Runner Sequin Paisle : Направено од ткаенина со висока густина на секвенци, 3мм тркалезни секвенци се извезени на полиестерска мрежа, едно парче беспрекорно тркач за патеки за свадби е сјајна и искра. Сите рабови на тркачите на патеки се добро зашиени. Пајак тркач за свадбена церемонија : Ова е привлечен тркач на патеки што создава убава фокусна точка. Runner Sparkle Paisle е совршен за вашата свадба, забава, настан за награди, ходник во затворен простор, ВИП забава, гала и матурска, кралска писта за вашите добро облечени пријатели. Разновиден тркач на килими : Совршен за вашата романтична свадба или на плажа или во црквата, затворен или на отворено. Тркачот за патеки за патеки создава елегантна и убава патека за прошетка по патеката. Патека за свадби за свадби : Како карактеристики на тркачот на патеки за патеки, нормално е да се испаднат неколку sequins, ве молиме тресете го малку пред употреба. Прилагодената големина и тркачот на патеки во боја е добредојден. Патечен тркач : 1pc 2ft широк 15ft долги бели бели секвенци за патеки на патеки за сјај, патека за патеки за свадбени патеки. Runner Sequin Paisle : Направено од ткаенина со висока густина на секвенци, 3мм тркалезни секвенци се извезени на полиестерска мрежа, едно парче беспрекорно тркач за патеки за свадби е сјајна и искра. Сите рабови на тркачите на патеки се добро зашиени. Пајак тркач за свадбена церемонија : Ова е привлечен тркач на патеки што создава убава фокусна точка.

Особините