.

QWORK Дупчиња Тежина Во Собата, 9 Парчиња Дупчиња Маса Во собата Со Закачалки-9 Тежини-500g

QWORK Дупчиња Тежина Во Собата, 9 Парчиња Дупчиња Маса Во собата Со Закачалки-9 Тежини-500g

DEN 303.52

Стока
Достапно е за нарачката

Материјал : Изработен од хромиран челик, издржлив за употреба Точност : 2% точност. Дизајниран за прецизно мерење на мали или големи количини на предмети. Практично : Масите можат да се отстранат и заменат на закачалката. Метрички Тежини : Збир на метрички дупчиња тежини за операции на мерење, за лабораторија, настава или домашна употреба. Пакет : Вклучува 9 х 50гр тегови и закачалка 50гр, вкупна тежина 500 гр.

Особините