.

Ализеал Менс Пејсли Жакард Само-Вратоврска Лак Вратоврска Џеб Плоштад Во Собата

Ализеал Менс Пејсли Жакард Само-Вратоврска Лак Вратоврска Џеб Плоштад Во Собата

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

99,99% Полиестер Само Суво Чисто. ЌЕ ДОБИЕТЕ : 1 x Paisley Машна И 1 x Џеб Плоштад. МАТЕРИЈАЛ : и вратоврската и џебниот квадрат, изработени со мек материјал за мешавина од полиестер, се издржливи и отпорни на време и имаат мазен допир и сјаен изглед. ГОЛЕМИНА : машничката е со димензии приближно 4"(Л)x2, 5"(W) на краевите кога е врзана; прилагодливиот опсег се движи приближно од 14,5" до 20". Класичен Дизајн : овој висококвалитетен машна и хенки сет е дизајниран со елегантни и класични модели, како и мека и одлична текстура. ЗАБЕЛЕШКА : сите артикли што ги продаваме гарантирано ќе бидат сосема нови. Бојата може малку да варира поради различната состојба на светлината и екранот на екраните.

Особините